پیوند دل‌ها در جشن گلریزان/ شکوفایی امید در دل زندانیان و خانواده‌های آنان توسط دستان بخشنده صنعتگران و خیرین نیک‌اندیش بام ایران

بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به خانواده‌های زندانیان در بام ایران دست به جیب شد و بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک نقدی جمع‌آوری کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری، عصر امروز ۲۱ خردادماه همایش آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به خانواده‌های زندانیان استان به میزبانی اتاق بازرگانی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی، قضایی، مدیران بخش خصوصی، فعالان اقتصادی و جمعی از خیرین برگزار شد.

با همت فعالان بخش خصوصی، تجار، بازرگانان، خیرین نیک‌اندیش، مسئولان و سازمان‌های خیریه بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تعهد مالی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به خانواده‌های زندانیان ایجاد شد.

شهرام زارع- رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری در این آئین با اشاره به اینکه امروز همایش گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به خانواده‌های نیازمند به‌صورت همزمان برگزار شد، اظهار کرد: زندانیان جرایم غیرعمد اگر بتوانند با کمک خیرین آزاد و به جمع خانواده خود برگردند و نان‌آور خانواده باشد، قطعا مشکلات خانواده‌های آنان نیز مرتفع خواهد شد.

وی افزود: خانواده‌های زندانیان متحمل مشکلات فراوان می‌شوند و نیازمند حمایت خیرین نیک‌اندیش هستند و باید تلاش کنیم با همدلی و همراهی به کمک زندانیان و خانواده‌های آنان بشتابیم.

زارع با اشاره به ارتباط خوب بین بخش خصوصی، دستگاه قضایی و بخش دولتی، عنوان کرد: سال گذشته بالغ بر ۲۰۰۰ مشکل جزئی و کلی فعالان اقتصادی در کمیسیون‌های تخصصی اتاق بازرگانی حل شد و این تعامل جای تقدیر و تشکر دارد.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید