در آینده‌ای نزدیک چند انجمن دیگر به جمع انجمن‌های اتاق بازرگانی استان افزوده خواهد شد

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه انجمن‌ها می‌توانند از طریق عضوگیری درآمدزایی کنند، گفت: در آینده‌ای نزدیک چند انجمن دیگر به جمع انجمن‌های اتاق بازرگانی افزوده خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری، نشست روسای انجمن‌ها و تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی برگزار شد.

شهرام زارع- رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری در این جلسه با اشاره به اینکه موضوع اصلی برای تشکل‌ها و انجمن‌ها مباحث مالی است، اظهار کرد: بودجه ۱۴۰۳ اتاق ایران به زودی تصویب خواهد شد، در این بودجه با پیگیری‌های صورت گرفته، مبالغ خوبی برای انجمن‌ها در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر اینکه هر فردی که به بهبود کسب و کار کمک می‌کند، عضوی از اتاق بازرگانی محسوب می‌شود، بیان کرد: انجمن‌ها نیز بخشی از اتاق بازرگانی هستند، بودجه انجمن‌ها بر اساس گزارش عملکرد ارائه شده پرداخت خواهد شد.

زارع تاکید کرد: در تلاشیم تا مکانی را برای استقرار و برگزاری جلسات تخصصی انجمن‌ها در ساختمان شماره ۲ اتاق بازرگانی در نظر بگیریم.

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه انجمن‌ها می‌توانند از طریق عضوگیری درآمدزایی کنند، گفت: در آینده‌ای نزدیک چند انجمن دیگر به جمع انجمن‌های اتاق بازرگانی افزوده خواهد شد.

تاکنون ۶ انجمن ذیل اتاق اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری تشکیل شده است

سید جلیل‌الله رضوی- دبیر اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۶ انجمن ذیل اتاق اتاق بازرگانی تشکیل شده است، اظهار کرد: یک انجمن دیگر نیز در مرحله ثبت است.

وی افزود: چند انجمن دیگر نیز در اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری در حال تشکیل است.

رضوی با بیان اینکه بودجه انجمن‌ها و تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری به‌صورت فصلی اختصاص پیدا می‌کند، گفت: بودجه انجمن‌ها بر اساس گزارش عملکرد تخصیص پیدا خواهد کرد.

دبیر اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه باید انجمن‌ها به سمت عضوگیری حرکت کنند، عنوان کرد: گسترش ساختار انجمن‌ها یک اولویت است، انجمن‌ها می‌توانند از سایر منابع نیز تامین مالی داشته باشند.

یک فضای رقابتی بین انجمن‌های اتاق‌های بازرگانی شکل بگیرد

در پایان مسعود آگشته- مشاور اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه مشکلات انجمن‌ها از طریق کمیسیون‌ها و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی قابل پیگیری است، گفت: مشکلات به صورت مکتوب به واحد کمیسیون‌ها و تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی ارائه شود.

وی بیان کرد: باید یک فضای رقابتی بین انجمن‌های اتاق‌های بازرگانی شکل بگیرد، خاطرنشان کرد: باید از انجمن‌های فعال تقدیر شود.

آگشته تاکید کرد: اگر ارتباط بین انجمن‌های اتاق بازرگانی برقرار شود، قطعا در پیشبرد اهداف انجمن‌ها موثر است.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید