جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان بر اساس درخواست‌های فعالان اقتصادی تشکیل می‌شود

رئیس‌کل دادگستری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان بر اساس درخواست‌های فعالان اقتصادی،واحدهای تولیدی، تجار و بازرگانان تشکیل می‌شود، گفت: درخواست‌هایی که به دبیرخانه این ستاد واصل می‌شود، ابتدا در یک جلسه کارشناسی بررسی و در صورت تایید در این ستاد با حضور مسئولان مربوطه بررسی و برای حل مشکلات آنان تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری اولین جلسه ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان در سال ۱۴۰۳ با حضور محمد رزم- رئیس‌کل دادگستری چهارمحال و بختیاری، محمدکاظم منزوی- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار- نصرالدین صالحی- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، شهرام زارع- رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری و سایر اعضا برگزار شد.

محمد رزم- رئیس‌کل دادگستری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان بر اساس درخواست‌های فعالان اقتصادی،واحدهای تولیدی، تجار و بازرگانان تشکیل می‌شود، اظهار کرد: درخواست‌هایی که به دبیرخانه این ستاد واصل می‌شود، ابتدا در یک جلسه کارشناسی بررسی و در صورت تایید در این ستاد با حضور مسئولان مربوطه بررسی و برای حل مشکلات آنان تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با تایید و دستورالعمل‌های قوه قضائیه برگزار می‌شود، گفت: بسیاری از دستورالعمل‌ها و اسناد قوه قضائیه در دوران ریاست شهید آیت‌الله رئیسی به تصویب رسیده و ابلاغ شده است، سند تحول قضایی نیز با نظر مثبت ایشان مصوب و توسط مقام معظم رهبری تنفیذ شد.

رزم با اشاره به شعار سال"جهش تولید با مشارکت مردم"، خاطرنشان کرد: باید موانع اجرایی تحقق شعار برداشته شود، کلید حل مشکلات اقتصادی در کشور توجه ویژه به مسئله تولید ملی است.

رئیس‌کل دادگستری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: اگر موانع پیش‌روی تولید حل شود، قطعا مشکل تورم، اشتغال و حفظ ارزش پول ملی نیز حل خواهد شد، باید تلاش کنیم تا تولید تقویت شود.

وی با تاکید بر اینکه جهش تولید بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست، گفت: بنابراین باید تمامی ظرفیت‌ها برای تحقق شعار سال به‌ کار گرفته شود.

تحقق ۸۰ درصد مصوبات جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سال ۱۴۰۲

در ادامه جلسه سید نصرالدین صالحی- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان به درخواست فعالان اقتصادی برگزار می‌شود، اظهار کرد: درخواست‌های واصله از سوی فعالان اقتصادی قبل از طرح در جلسه در یک جلسه کارشناسی با یک جمع محدودتر بررسی می‌شود.

وی افزود: ۸۰ درصد مصوبات جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری در سال‌ گذشته به نتیجه رسیده است، درخواست‌های بسیاری به دبیرخانه این ستاد واصل می‌شود و طبق دستورالعمل باید به این درخواست‌ها رسیدگی شود.

صالحی بیان کرد: ۳ درخواست پس از برگزاری جلسه کارشناسی به جلسه امروز ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری واصل شد تا با حضور مسئولان اجرایی و قضایی مربوطه مشکلات این واحدها حل شود.

با اشاره به اینکه شهید آیت‌الله رئیسی یک رئیس‌جمهور پرتلاش و صادق‌الوعده بود، یادآور شد: ایشان با جدیت پیگیر امور مردم بودند و باید تلاش کنیم راهشان ادامه پیدا کند.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید