حل مشکلات فعالان اقتصادی در جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه بسیاری از مشکلات فعالان اقتصادی، تجار و بازرگانان در جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان قابل حل است، گفت: مشکلات قبل از طرح در این جلسه در یک جلسه کارشناسی چکش‌کاری می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری شهرام زارع ۶ خردادماه در جلسه ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان با تاکید بر اینکه همراهی قوه قضائیه با بخش خصوصی استان قابل تقدیر است، گفت: می‌توان بسیاری از مشکلات بخش خصوصی را با همراهی دستگاه‌های اجرایی و قضایی حل و فصل کرد.

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه بسیاری از مشکلات فعالان اقتصادی، تجار و بازرگانان در جلسات ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان قابل حل است، خاطرنشان کرد: مشکلات قبل از طرح در این جلسه در یک جلسه کارشناسی چکش‌کاری می‌شود.

وی با بیان اینکه رفع تعهد ارزی مشکلاتی را برای فعالان اقتصادی، صادرکنندگان و واردکنندگان ایجاد کرده است، عنوان کرد: با افزایش نرخ ارز این قشر برای رفع تعهد ارزی با مشکلاتی روبرو شده‌اند، در جلسه امروز مشکل یکی از شرکت‌های استان در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی مطرح شد.

زارع تاکید کرد: باید تلاش کنیم مشکلات فعالان اقتصادی در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل و فصل شود تا خللی در تولید کشور ایجاد نشود.

گفتنی است؛ مشکل شرکت کیمیاگران تغذیه در خصوص عدم ایفای تعهدات ارزی و مشکل برق مجتمع گلخانه‌ای بلداجی در این جلسه مطرح شد و پس از بررسی پیشنهادات اعضا، مصوباتی برای حل مشکلات این واحدها انجام شد.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید