وزارت صنعت، معدن و تجارت، خانه صنعت‌گران است و ما وظیفه داریم بسراغ صنعت‌گران برویم و مشکلات آن ها را مرتفع و وضعیت آنها راپایش کنیم

معاون ماشین‌آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت درگفتمان صمیمی دولت با بخش خصوصی و فعالان اقتصادی چهارمحال و بختیاری گفت:وزارت صمت برای کاهش و رفع محرومیت‌ها، همه استان‌های کشور را به چهار ناحیه تقسیم کرده است و به دنبال انتقال سرمایه‌گذاری‌ها به مناطق محروم استان‌ها است و در صورت سرمایه‌گذاری صنعتی در نواحی برخوردار استان‌ها، ادارات کل صمت استان مربوطه در ارزیابی‌ها نمره منفی کسب می‌کنند.

وی افزود: اتفاق انجام شده در صنعت چهارمحال و بختیاری حاصل تلاش صنعتگران و در کنار آن حمایت گمرک، بانک ها و صمت است.

موسوی گفت:وزارت صمت، خانه صنعت‌گران است و ما وظیفه داریم بسراغ صنعت‌گران برویم و مشکلات آن ها را مرتفع و وضعیت آنها راپایش کنیم و کارهای جاری را تسهیل کنیم و در این راه اولویت با صنایعی که تولید ارزشمندتر و صادرات دارند.

وی افزود صنایع ما باید کارهای دانش بنیان را در دستور کار داشته باشند و
رویکرد فناورانه داشته باشند و وزارت صمت بدنبال توقف سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی است که سرریز شده‌اند و در صورت سرمایه‌گذاری در این شهرک ها ، شاخص عملکرد روسای سازمان‌هایی در شاخص عملکرد جذب سرمایه‌گذاری در مناطق محروم است. معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این نشست گفت: راه طولانی صنعت که در استان چهارمحال و بختیاری طی شده است، نمونه یک موفق و عمل صالح است که می تواند الگوی سایر استان ها قرار گیرد.

سید محمد موسوی افزود: تعداد شهرک های صنعتی این استان در تراز استان‌هایی است که یک کار جهادی در آن صورت گرفته است و چشم‌انداز روشنی پیش روی صنعت چهارمحال و بختیاری است.
وی ادامه داد: نخستین برنامه وزارت صمت، حمایت از مدیریت صنعت، معدن و تجارت استان برای تداوم انجام کارهای جهادی در چهارمحال و بختیاری است.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید