برگزاری میز خدمت اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری به میزبانی اتاق بازرگانی

به گزارش روابط‌عمومی اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری، میز خدمت مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری و معاونان این اداره‌کل به میزبانی اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

 

شهرام زارع- رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه برپایی میزهای خدمت در اتاق بازرگانی استان موجب تعامل دوسویه بین مدیران بخش دولتی و فعالان بخش خصوصی شده است، اظهار کرد: این تعاملات منجر به اتفاقات خوب و حل مشکلات این قشر می‌شود.

وی با بیان اینکه اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری نقش موثری در واگذاری اراضی به بخش صنعت برای ایجاد واحدهای تولیدی دارد، عنوان کرد: در واگذاری زمین باید تمامی جوانب سنجیده شود تا همه فعالان بخش خصوصی بتوانند از فرصت برابر بهره‌مند شوند.

زارع خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری آمادگی سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی، برای بهبود فضای کسب و کار استان را دارد.

در ادامه اصغر احمدی- مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه بدون واگذاری اراضی ملی امکان‌پذیر نیست، گفت: این اداره‌کل نقش تاثیرگذاری در توسعه در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و ... را دارد.

وی تاکید کرد: برای توسعه چهارمحال و بختیاری باید با دید باز به موضوعات و مسائل نگاه کنیم، هر کجا شاهد توسعه بودیم، قطعا واگذاری اراضی به‌عنوان بستر توسعه فراهم شده است.

احمدی با اشاره به اقدامات انجام شده در واگذاری زمین، اقدامات آبخیزداری، آبخوان‌داری در دولت سیزدهم در چهارمحال و بختیاری، عنوان کرد: ثمرات این اقدامات در چند سال آینده نمود عینی پیدا خواهد کرد.

مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مساحت عرصه‌های ملی استان بالغ بر یک میلیون و ۳۴۰ هزار هکتار است، اگر بتوانیم حدود ۱۰ درصد این عرصه‌ها را به توسعه استان در حوزه‌های مختلف اختصاص دهیم، قطعا اتفاقات بزرگی رخ خواهد داد.

احمدی با اشاره به طرح کاشت یه میلیارد درخت در کشور، گفت: آمادگی تهیه نهال برای کشت در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری وجود دارد، کاشت درخت به پاکسازی هوا و کاهش آلودگی کمک می‌کند.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید