واحدهای تولیدی برای واردات ماشین‌آلات با مشکل مواجه هستند
شنبه, 23 ارديبهشت 1402 04:38

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: واحدهای تولیدی در آستانه بهره‌برداری در استان برای واردات ماشین‌آلات با مشکل مواجه هستند، حل این مشکل نیازمند یک دستور ویژه است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری،دیدار رئیس جدید اتاق بازرگانی استان با دبیرکل و پرسنل اتاق در سالن جلسات اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

در این جلسه که در فضای بسیار صمیمی برگزار شد، رئیس اتاق بازرگانی استان ضمن تقدیر از کارکنان اتاق در پیشبرد اهداف، گزارش خلاصه از مهمترین اقدامات و دستاوردهای اتاق طی چهار سال گذشته را خواستار شد.

رئيس اتاق بازرگاني نامگذاري سال جديد را از سوي رهبر معظم انقلاب با نام " مهار تورم و رشد تولید" بسيار ارزشمند دانست و گفت: توجه به توليد داخلي امري كليدي در جهت خودكفايي و توسعه ي اقتصادي كشور است و بايد بعنوان يك وظيفه ي ملي مورد توجه قرار گيرد و در اين ميان نقش اتاق هاي بازرگاني بسيار مهم و چشم گير است.

شهرام زارع افزود: در آينده اي نزديك، جايگاه اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری را نسبت به گذشته متمايز دانست و خواستار تلاش و همكاري بيش از پيش از سوي كاركنان اين اتاق شد.

وی افزود: توجه بيشتر به مسائل آموزشي، انجام پژوهشهاي اقتصادي و صنعتي، تکمیل بانك اطلاعاتي اقتصادي استان و ... از جمله اهدافي بود كه براي سال پيش رو در نظر گرفته شده است.

در این جلسه دبیر کل اتاق بازرگانی استان ضمن تبریک به رئیس محترم اتاق و اعضای هیئت رئیسه خلاصه ای از فعالیت های 4 ساله اتاق بازرگانی استان را ارائه دادند و افتخارات و رتبه هایی را که اتاق استان کسب نمود را برشمرد.

رضوی در ادامه با بیان اینکه هر ساله متوسط 150 دوره آموزشی برگزار می کنیم ، عنوان کرد: دور های تخصصی برای تجار و بازرگانان و فعالین اقتصادی استان در موسسه آموزشی اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

رضوی بیان کرد: دو سال پیاپی اتاق بازرگانی استان در حوزه آموزشی رتبه برتر را بین اتاق‌های بازرگانی کشور کسب کرد که حاصل تلاش همکاران بود.

دبیر کل اتاق بازرگانی استان خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی استان در چند بخش مختلف از جمله شورای گفتگو در کشور صاحب عنوان می باشد

سید جلیل رضوی در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد: وظیفه ما برقراری و تسهیل ارتباطات است، ما بقی مسائل به علاقه مندی واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی مربوط می‌شود.

در این جلسه همچنین مدیران واحد ها و پرسنل اتاق بازرگانی به ارائه برنامه ها و نظرات خود پرداختند

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید