دستور جلسه و مصوبات هفتاد و پنجمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی

دستور جلسه و مصوبات هفتاد و چهارمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوص استان چهارمحال و بختیاری

مصــوبات اســـتانی
ردیف عنــوان دستــور تــــصمیمات
1

پیش از دستور1:

سخنان استاندار محترم استان و رئیس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی

1.مقرر شد شرکت شهرکهای صنعتی، نسبت به تامین آب کلیه واحد هایی که مجوز کسب و کار به آنها از طرف آن شرکت داده شده است، اقدام کند و از هر طریق ممکن آب مورد نیاز را تامین و در اختیار قرار دهد.
2. با توجه به اینکه مسئولان اتاق بازرگانی کشور در جلسات مختلف با حضور معاونان رئیس جمهور و وزرا حضور دارند، مقرر شد مسائل و مشکلات صنایع و تجار در استان در کمیسیون‌های تخصصی مطرح شوند و راهکارهای مدنظر برای حل مشکلات به اتاق بازرگانی ایران ارسال شود.
2

پیش از دستور3:

ارائه گزارش در خصوص سرمایه گذاری نهایی پارک اوره لردگان و بروجن

1.مقرر شد شرکت های منتخب در مبحث سرمایه گذاری طرح پارک اوره( پناه صنعت و پترو ارمند) در اسرع وقت در خصوص فرآیند اخذ زمین اقدامات لازم را انجام دهند.
2.مقرر شد امور اراضی نسبت به واگذاری زمین به شرکت های منتخب و متقاضی اقدامات لازم را انجام دهد.
3

دستور جلسه 1:

بررسی تغییرات قیمت و کمبود کالا بر اثر عرضه فولاد، سیمان و مواد پتروشیمی در بورس کالا

با توجه به دشواری تامین کالا از بورس، مقرر شد کلیه مشکلات و معایب تامین کالا از بورس و نیز مشکلات تامین کنندگان و عرضه کنندگان احصا شده و جهت بررسی بیشتر به اتاق ایران ارسال شود و در صورت نیاز نامه ای از سوی استاندار محترم استان به وزیر صمت ارسال گردد.
4

دستور جلسه 2:

بررسی گزارش پایش ملی محیط کسب و کار در استان

مقرر شد کلیه دستگاههای مرتبط با پایش محیط کسب و کار در استان، پیشنهادات و اقدامات خود را جهت ارتقای رتبه استان در این پایش به اتاق بازرگانی ارسال کنند تا جهت بررسی های بیشتر و نیز جمع بندی در کمیته کارشناسی با حضور مدیران کل و نیز صاحبنظران بررسی شود.
Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید