منزوی : شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان باید محل مطالبه بخش خصوصی از دولت باشد
پنج شنبه, 29 ارديبهشت 1401 03:56

ریاست اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری با محمد کاظم منزوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری دیدار کردند.

ریاست اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری با محمد کاظم منزوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی استان در این نشست مباحثی نظیر عملکرد اتاق بازرگانی در سال‌های گذشته،برنامه مدون اتاق برای سال 1401 ، وضعیت تعامل این اتاق با تجار و بازرگانان و بازار استان چهارمحال و بختیاری، رویکردهای پیش رو و راههای تعامل و توسعه عملکردی این اتاق مطرح گردید.

آیت اله احمدی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برنامه های پیش بینی شده اتاق در سال 1401 را ارائه وبیان داشت: این برنامه حاصل روزها کار کارشناسی و برگزاری جلسات علمی و کارشناسی است .

منزوی در این نشست بر جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی با اولویت توسعه فضای کسب و کار و اقتصاد استان و همچنین توسعه کمی و کیفی عملکرد اتاق بازرگانی استان از منظر توسعه صادرات، رونق کسب و کار و جذب بازرگانان بومی تاکید نمود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری بیان داشت: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی فرصت مناسبی برای بهبود محیط کسب و کار استان است و تاکید کرد این شورا باید مطالبه بخش خصوصی از دولت باشد.
وی با اعلام حمایت از فعالیت ها و برنامه های پیش روی اتاق بازرگانی بر انجام امر مهم تحقیق و پژوهش در راستای عملیاتی سازی برنامه های آتی اتاق نیز تاکید نمود.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید