انتخاب دبیر اجرایی اتاق بازرگانی شهرکرد
سه شنبه, 21 خرداد 1398 03:52

با حکم هیئت رئیسه اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی شهرکرد ، مهندس سید جلیل اله رضوی دهکردی  دبیر اجرایی اتاق بازرگانی شهرکرد شد.

آیت اله احمدی ، رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی شهرکرد در نشستی با حضور پرسنل اتاق ، طی حکمی از سوی هیئت رئیسه اتاق بازرگانی شهرکرد ، سید جلیل اله رضوی دهکردی  را به عنوان دبیر اجرایی اتاق بازرگانی شهرکرد معرفی کرد.
در ابتدای این جلسه رئیس اتاق بازرگانی شهرکرد ضمن عرض تبریک به مناسبت "عید سعید فطر" اظهار داشت:  جلسه حاضر جهت معرفی دبیر جدید و  رصدی بر امور و فعالیت ها و برنامه های آینده تشکیل شده است.
وی تصریح کرد: با نظر موافق اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی شهرکرد  ، با توجه به شایستگی، تعهد و استحقاق مهندس رضوی  ، ایشان از جانب هیئت رئیسه به عنوان دبیر اتاق  شهرکرد معرفی می شوند.
ریاست اتاق بازرگانی شهرکرد خاطر نشان کرد: با عنایت به اینکه سید جلیل اه رضوی در دوره های قبل نیز در اتاق فعالیت داشته و به تمام شرایط و ضوابط اتاق آگاهی دارد انتظار همکاری و همراهی بیش از پیش پرسنل با دبیر اتاق ، جهت پیشبرد اهداف را خواستاریم.
وی در ادامه ابراز کرد: انتظار مجموعه هیأت نمایندگان و هیأت رئیسه رضایت و ارائه خدمات حداکثری به فعالین اقتصادی اتاق بازرگانی شهرکرد است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل ها و میزان بالای فعالیت های اقتصادی در استان، افزایش اعضای اتاق و اعتماد بیش از پیش این قشر به پارلمان بخش خصوصی استان مورد انتظار خواهد بود.
در پایان نیز سید جلیل اله رضوی  دبیر اجرایی اتاق بارزگانی شهرکرد  با تشکر از انتخاب و اعتماد هیأت رئیسه اتاق، اظهار داشت: امید است بتوانیم قدمی مثبت در حل مسائل و مشکلات فعالین اقتصادی برداشته و جلب رضایت این قشر را به خاطر حسن اعتمادشان داشته باشیم.
رضوی همچنین از زحمات ذبیر اجرایی قبل تقدیر و خواستار همکاری و انسجام بین پرسنل جهت پیشبرد بهتر اهداف هیأت نمایندگان و فعالین اقتصادی شد.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید