در جلسه هیات نمایندگان اتاق شهرکرد مطرح شد همدلی دولت با بخش خصوصی، زمینه‌ساز تحقق اقتصاد مقاومتی
یکشنبه, 23 تیر 1398 07:34

سومین جلسه هیات نمایندگان اتاق شهرکرد با حضور معاون امور استان‌های اتاق ایران برگزار شد. سید جواد زمانی در این نشست گفت: اگر اعضای اتاق‌های استانی با هم اتحاد داشته باشند می‌توانند در اقتصاد مقاومتی نقش بسیار سازنده‌ای ایفا کنند و در همدلی دولت با بخش خصوصی، زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم آورند.

سومین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد با حضور سید جواد زمانی، معاون امور استان‌های اتاق ایران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس اتاق شهرکرد، ضمن تشریح برنامه‌های آینده، مشکلات این اتاق را نیز برشمرد و گفت: محور قرار دادن شاخص‌های ملی و استانی در حوزه کسب‌وکار، تولید و اشتغال در برنامه‌ریزی‌های اتاق شهرکرد قرار گرفته است.

آیت اله احمدی افزود: فعال کردن کمیسیون‌های تخصصی و ایجاد تشکل‌ها در اتاق شهرکرد در اولویت برنامه‌های هیات نمایندگان و هیات رئیسه جدید قرار گرفته و تلاش می‌شود با ایجاد همگرایی بیشتر بین فعالان اقتصادی صنوف مختلف، به‌صورت هدفمند و با کمک پتانسیل‌های موجود در اتاق بازرگانی بخشی از چالش‌ها و مشکلات اصناف مختلف شناسایی و مرتفع شود.

در ادامه جلسه، معاون امور استان‌های اتاق ایران بابیان اینکه اتاق بازرگانی متولی ارائه خدمت به فعالان اقتصادی و بازرگانان است، گفت: اعضای اتاق‌های استانی که نماینده فعالان اقتصادی هر استان محسوب می‌شوند، اگر اتحاد بیشتری باهم داشته باشند می‌توانند در اقتصاد مقاومتی نقش بسیار سازنده‌ای ایفا کنند و در همدلی دولت با بخش خصوصی، زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم آورند.

سید جواد زمانی افزود: در نقشه راه جدید اتاق ایران قرار بر این شده است که در طول سال به همه اتاق‌های استانی سرکشی شود و ضمن دیدار با هیئت نمایندگان اتاق‌ها، نظرات آنان نیز شنیده شود.

او همچنین از تکمیل پروژه‌های ناتمام ساختمان اتاق‌های استانی در دور جدید سفرها خبر داد.

معاون امور استان‌های اتاق ایران در این نشست با اشاره به فضای نامطلوب در بستر فعالیت‌های اقتصادی و تجاری، به وجود آمدن این شرایط را ناشی از سوء مدیریت‌ها برشمرد.

زمانی با اشاره به نقش و جایگاه ویژه اتاق‌های استانی در رونق اقتصادی کشور گفت: اتاق‌های استانی بازوی توانمند کشور برای پیاده کردن اهداف اقتصادی است و اعضای نمایندگان باید بدانند که اگر هدفمند و با برنامه ظاهر شوند می‌توانند بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را برطرف کنند.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید