پیام تبریک ریاست اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی شهرکرد به مناسبت روز ملی صادرات
چهارشنبه, 02 آبان 1397 04:41 پیام تبریک صادرات بازرگانی اتاق
Gallery Image 1

سید محمد رضا سید نبوی رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی شهرکرد طی پیامی روز ملی صادرات را به کلیه فعالان اقتصادی، صنعتگران و بازرگانان تبریک گفت.

سید محمد رضا سید نبوی رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی شهرکرد طی پیامی روز ملی صادرات را به کلیه فعالان اقتصادی، صنعتگران و بازرگانان تبریک گفت .

سید محمد رضا سید نبوی گفت : صادرکنندگان محترم طلايه داران جبهه صادرات و تجارت جهانی و عامل رفاه و حامی مردم در لحظات و صحنه‌هاي سرنوشت ساز جامعه اند. و از آنجايي که بدنبال خلق ثروت، رفع نابسامانی های اقتصاد و کسب منابع ارزی برای کشورمان میباشند همواره شايسته تكريم وتحسين اند.

در ایامی که کشورمان ایران درگیر جنگ اقتصادی همه جانبه بوده و مشکلات اقتصادی، روح و روان مردم عزیزمان را آزار میدهد، این متخصصین و زحمتکشان عرصه صادرات هستند که با زحمات و مجاهدت بی بدیل خود مشکلات و فقر را از سر راه ایران و ایرانی برمیدارند

تعیین یک روز از روزهای سال برای ترویج فرهنگ صادرات در میان توده مردم، تقدیر از سربازان و ایثارگران جبهه اقتصادی ، فرصتی برای تبادل افکار ، شناخت گیرها و تنگناها و بررسی راهکارهایی برای رسیدن به هدف والای جهش صادرات میباشد.

اینجانب نیز بر خود واجب میدانم این روز را خدمت فعالان این عرصه، تجار، بازرگانان، تولید کنندگان به ویژه تلاش های مجموعه و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرکرد که در ایجاد بستر های لازم برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی و توسعه کسب و کار استان چهارمحال و بختیاری گام بر می دارند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیقات روزافزون را با تأسی از سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت به مردم شریف استان از درگاه خداوند متعال خواستارم.

Prev Next
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید