تعیین تکلیف زمین‌های واگذار شده در گذشته و واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران جدید در منطقه ویژه اقتصادی مورد توجه قرار گیرد

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: تعیین تکلیف زمین‌های واگذار شده در گذشته و واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران جدید در منطقه ویژه اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.

محمدکاظم منزوی در شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت چهارمحال و بختیاری با گرامی‌داشت هفته دولت تاکید کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برنامه حمایت از منطقه ویژه اقتصادی را تعریف و در تحویل زمین به سرمایه‌گذاران نحوه تامین مالی و زیرساخت را مشخص کند.

وی افزود: سازمان همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری تعامل بیش‌تری با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان داشته باشد و وضعیت ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار سابق اختصاصی به منطقه ویژه اقتصادی استان را شفاف‌سازی کند.

منزوی به روند عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح شرکت شهرک‌های صنعتی شهرکرد اشاره و تصریح کرد: گرفتن مجوز ماده ۲۳ این طرح باید تا دوماه آینده به نتیجه برسد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری نیز گفت: روند عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی از ابتدای خردادماه سال‌جاری تاکنون مطلوب بوده است.

محمد خالدی تاکید کرد: استقرار آب‌رسانی، برق‌رسانی به کانکس‌های عمرانی، خاکبرداری و خاکریزی خیابان‌های اصلی و میدان‌ها، تامین آب با تانکر به‌صورت روزانه برای سرمایه‌گذاران، تشکیل جلسه با مشاور طرح راه‌آهن مبارکه برای رفع مشکلات و پیگیری بودجه به‌منظور برای تکمیل زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری در چند ماه اخیر انجام شده است.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید