۲۴۰ میلیارد ریال از اعتبارات مختص ساخت منطقه ویژه اقتصادی استان در سال ۱۳۹۹ جذب نشده است

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۴۰ میلیارد ریال از اعتبارات مختص ساخت منطقه ویژه اقتصادی استان در سال ۱۳۹۹ جذب نشده است.

علی حیدری شنبه شب درنشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری در سال‌جاری تاکید کرد: استاندار وقت از امضای موافقت‌نامه برای جذب این اعتبار خودداری کرده است.
وی افزود: استاندار جدید چهارمحال و بختیاری هم قابلیت امضا کردن این موافقت‌نامه را ندارد زیرا مربوط به مدیریت استاندار سابق بوده است.

حیدری تصریح کرد: فرصت هزینه کرد این اعتبار که مختص تامین زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری بوده از بین رفته است اما تلاش‌ها برای جذب آن در سطح ملی ادامه دارد.

وی یادآور شد: تلاش می‌شود تا زیرساخت‌های مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری فراهم شود و به میانگین مطلوب برسد.

حیدری اظهار داشت: مسئولان ارشد چهارمحال و بختیاری برای گرفتن مراحل ساخت و اجرای منطقه ویژه اقتصادی استان از سازمان همیاری شهرداری‌ها و سپردن آن به شرکت شهرک‌های صنعتی مخالفتی ندارد اما منع قانونی دارد و یافتن راهکار قانونی برای این اقدام در دستور کار است.

Prev Next
برای ارسال نظر وارد سایت شوید