مدیر ارشد وب‌سایت

مدیر ارشد وب‌سایت

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه خروجی جلسات کمیسیون‌ها باید مطالبه‌گری باشد، گفت: باید در جلسات تخصصی و کارشناسی مشکلات فعالان اقتصادی مطرح و برای حل مشکلات آن‌ها تصميم‌گیری شود.

به گزارش روابط‌عمومی عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری، کمیسیون عمران و خدمات فنی  و مهندسی استان به ریاست عبدالکریم کریمی- رئیس کمیسیون و سایر اعضا با دو دستور کار پیگیری احداث کارخانه پسماند شهرکرد و پیگیری احداث جاده دسترسی شهرک صنعتی شهرکرد برگزار شد.

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: پیشنهاد می‌شود که مصوبات سفر مانند ادوار گذشته به‌صورت مصوبه هیات وزیران ابلاغ شود

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: واحدهای تولیدی در آستانه بهره‌برداری در استان برای واردات ماشین‌آلات با مشکل مواجه هستند، حل این مشکل نیازمند یک دستور ویژه است.

شهرکرد- وزیر صمت گفت: قطعا از تولیدات صادرات محور در کشور حمایت می‌کنیم، صنعتی مورد قبول است که تجارت محور باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید بر اینکه در دولت سیزدهم ۱۱ مصوبه در هیات دولت برای چهارمحال و بختیاری مصوب شده است،  گفت: همچنین در سال گذشته ۹ همت اعتبار در استان جذب شد.

رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: تقاضامندیم در تخصیص اعتبارات ملی به این استان نگاه ویژه‌تری صورت بگیرد تا این استان کم‌برخودار بتواند هم راستای استان‌های پیشرفته توسعه پیدا کند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه تأمین سرمایه در ایران فقط به بانک‌ها محدود شده، گفت: این تأمین مالی گران تمام می‌شود؛ درحالی‌که روش‌های دیگری نظیر بورس وجود دارد و باید از این روش‌ها در کنار روش بانکی استفاده شود.

صفحه1 از54