پیام تبریک ریاست اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز صنعت و معدن
شنبه, 12 تیر 1400 04:13 10تیر روز صنعت و معدن تبریک رئیس اتاق بازرگانی

پیام تبریک ریاست اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز صنعت و معدن

مهندس احمدی ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری در پیامی فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی استان متن پیام به این شرح است:

 

31

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن در سالی که بنا به تدبیر مقام معظم رهبری به نام «تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها » نامگذاری شده، فرصت مغتنمی است تا به مهم‌ترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن نگاهی اندیشمندانه شود و تردیدی نیست که تکیه بر توانمندیهای صنعتی و معدنی از اساسی‌ترین عناصر جریان توسعه اقتصادی محسوب می‌شود.

بی‌گمان کسب موفقیت‌های بی‌بدیل تلاشگران صنعت و معدن، نشانه‌ای آشکار و مصداقی بارز از توسعه و پیشرفت چشمگیر فرزندان برومند این سرزمین است که در پرتو مسئولیت پذیری منابع انسانی متعهد و متخصص به دست آمده و مجموعه صنعت و معدن کشور با اتکا به خلاقیت و هوشمندی بی‌نظیر به گونه‌ای تحسین برانگیز اوج کارآمدی نیروهای توانمند داخلی را به اثبات رسانده است.

اینجانب این روز را به حضرتعالی و تمامی تلاشگران نهضت ساخت داخل، صنعتگران، معدن کاران، مهندسان صنعتی و معدنی و نیز کارگران زحمتکش و غیرتمند کشور به ویژه صنعتگران و معدن کاران شریف، سخت کوش و ساعی استان چهارمحال و بختیاری که در عرصه صادرات و ارز آوری هم توان خود را به اثبات رسانده‌اند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

امید دارم، شاهد حمایت بیشتر تمامی بخش‌ها از بخش تولید به خصوص تولیدات صادرات محور بوده و با استعانت از خداوند قادر متعال، آغازگر فصل نوینی باشیم که اعتلای ایران اسلامی و استان عزیزمان و شکوفایی اقتصاد و تجارت از ثمرات شیرین آن باشد.

آیت اله احمدی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی

استان چهارمحال و بختیاری

Prev
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید