فاز اول کمکهای اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی شهرکرد به دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستانهای استان چهارمحال و بختیاری
پنج شنبه, 29 اسفند 1398 12:28 #کرونا را شکست می دهیم مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی شهرکرد دانشگاه علوم پزشکی کمک تجهیزات بیمارستانی کرونا

کمک 6 میلیارد ریالی در  فاز اول کمکهای اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی شهرکرد به دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستانهای استان چهارمحال و بختیاری

اتاق بازرگانی ، صنایع،معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری ظهر پنج شنبه 29 اسفندماه 1398

نزدیک به 7000 قلم تجهیزات پیشرفته پزشکی و درمانی را برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی استان و بیمارستانهای استان چهارمحال  بختیاری اهدا کرد.

اتاق بازرگانی ، صنایع،معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری ظهر پنج شنبه 29 اسفندماه 1398

نزدیک به 7000 قلم تجهیزات پیشرفته پزشکی و درمانی را برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی استان و بیمارستانهای استان چهارمحال و بختیاری اهدا کرد.

این مراسم با حضورمعاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان ،ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ، ریاست اتاق بازرگانی ،دبیرکل وپرسنل اتاق بازرگانی برگزار شد .

رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع،معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و تقدیر و تشکر از کادر درمانی و بیمارستانی استان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند گفت : هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا و مشکلات به وجود آمده در درمان بیماران به دلیل کمبود امکانات و تجهیزات در بیمارستان‌های استان ، اتاق بازرگانی با هدف حمایت از بیماران مبتلا به این ویروس و ایفای مسئولیت اجتماعی خود، با هماهنگی اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی ایران ، بخشی از تجهیزات بیمارستانی ضروری و مورد درخواست دانشگاه علوم پزشکی استان برای درمان بیماران مبتلا به کرونا را خریداری و به این دانشگاه اهدا کرد.

آیت اله احمدی افزود : اتاق بازرگانی برای تهیه این تجهیزات پیشرفته بالغ بر 6 میلیارد ریال هزینه کرده است.

ایشان بیان داشتند این فاز اول کمکهای اتاق بازرگانی استان است و انشالله در هفته های آتی نیز کمکهای بعدی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی توزیع می گردد.

وی افزود : دستگاهها و تجهیزات پزشکی را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار می دهیم و با مشورت با دانشگاه به همه ی دوازده بیمارستان استان نیز اقلام مصرفی ارسال خواهد شد .

دستگاهها و تجهیزات پزشکی ، بیمارستانی و درمانی اهدایی اتاق بازرگانی استان به شرح ذیل است :

مانیتور پیشرفته علائم پزشکی با پایه 15دستگاه

وینتیلاتور ثابت و پرتابل(دستگاه تنفس مصنوعی) 3دستگاه

پالس اکسی متر 5 دستگاه

الکترو شوک 1 دستگاه

دستکش جراحی 2400 جفت

سرپوس کامل پرستاری 1500 عدد

شیلد 1300 عدد

عینک محافظ 1500 عدد

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی استان چهارمحال و بختیاری در مراسم اهدای این تجهیزات ضمن قدردانی و تشکر از توجه اتاق بازرگانی به بیمارستانهای استان و ارسال کمک از سوی این اتاق گفت: اتاق بازرگانی استان با رایزنی و مشورت با دانشگاه علوم پزشکی نیازهای درمانی مردم و بیمارستانهای استان را سنجیدند و در راستای آن اقدام کردند که بسیار قدردان آن‌ها هستیم.

Prev Next
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید