مدیر ارشد وب‌سایت

مدیر ارشد وب‌سایت

هشتاد و هفتمین شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

یات تجاری کشور عراق در سفر به چهارمحال و بختیاری با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

رئیس اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه ، هفته قوه قضائیه را به تمام کسانی که در برقراری عدل و عدالت تلاش می کنند تبریک گفت و همچنین دهم تیر ماه روز صنعت و معدن را خدمت تلاشگران عرصه تولید و صنعت که بدون شک موتور محرکه اقتصادند گرامی داشت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۴۰ میلیارد ریال از اعتبارات مختص ساخت منطقه ویژه اقتصادی استان در سال ۱۳۹۹ جذب نشده است.

احمدی رییس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: اهمیت توسعه شهرک های کشاورزی در توسعه تولید، صرفه جویی در مصرف آب و ایجاد اشتغال نقش بسزایی دارد. وی گفت از مجموعه بانک ها خاصه بانک کشاورزی انتظار داریم با تسهیل گری در پرداخت تسهیلات و گشایش در برخی موارد ، موانع موجود را برای حضور سرمایه گذاران در شهرک های کشاورزی مرتفع سازند.شده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور مالیاتی استان چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از اقدامات و خدمات ارزنده و تعامل آقای بیگدلی با بخش خصوصی، به آقای منتظری تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که فعالان اقتصادی استان متناسب با سهمی که در ایجاد اشتغال و پرداخت مالیات دارند، در تصمیم‌گیری‌های اقتصادی نیز نقش داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، جلسه کمیسیون بازرگانی، توسعه صادرات و گمرک اتاق بازرگانی اتاق بازرگانی استان چهارمحال و بختیاری  با حضور اعضای کمیسیون، نمایندگان بخش خصوصی و مسوؤلان دولتی  در سالن جلسات اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه اگر پيوند بين دانشگاه و صنعت برقرار شود، شاهد افزايش بهره‌وري در توليد خواهيم بود، گفت: بايد واحدهاي دانش‌بنياني که محصول آن‌ها قابليت صادارات دارد، شناسايي و نارسايي‌ها در روند توليد و صادرات آن‌ها حل شود.

صفحه3 از52