نشست همکاری های مشترک اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی شهرکرد و سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد
پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 06:58 سازمان فنی و حرفه ای اتاق بازرگانی شهرکرد همکاری آیت اله احمدی

رئیس اتاق بازرگانی شهرکرد گفت: برای توسعه استان باید انسان هایی باافکار توسعه یافته داشته باشیم و مهارت در این زمینه نقشی اساسی برعهده دارد

نشست همکاری های مشترک اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی شهرکرد و سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد

رئیس اتاق بازرگانی شهرکرد گفت: برای توسعه استان باید انسان هایی باافکار توسعه یافته داشته باشیم و مهارت در این زمینه نقشی اساسی برعهده دارد.آیت اله احمدی گفت: برای هم افزایی نهادهای دست اندر کار این حوزه با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و نهادهای دیگر تفاهم نامه ای تدوین خواهد شد.وی نداشتن مهارت لازم و آسیب های اجتماعی را از مشکلات مهم کشور دانست و گفت: با توسعه فرهنگ مهارت بسیاری از این مشکلات حل می شود.

رئیس پارلمان بخش خصوصی استان فعالیت های فنی حرفه ای را جامع در ابعاد مختلف مهارتی و فنی ذکر کرد و بر حمایت اتاق از این آموزش ها تاکید کرد.

در این جلسه هئیت رئیسه اتاق شهرکرد برحمایت و همکاری در این تفاهم نامه تاکید کردند.

قهرمان آماره مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری در جلسه هم اندیشی به آمار بالای فارغ التحصیلان بیکار اشاره کرد و گفت: هدف اصلی توسعه فرهنگ کار و مهارت است.

وی تصریح کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با رویکرد آموزش سفارش محور سعی دارد آموزش های مهارت خود را با نیازهای آموزش بازار کار منطبق سازد و تحقق این مهم نیازمند پیوند و تعامل آموزش ها با منابع و بنگاه‌های اقتصادی است.

Prev Next
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید